Telefon
WhatsApp
Yakalanan hırsızın yakınları:

Milas'ta 38 motosiklet çalan cezaevi firarisi yakalandı

Muğla'nın Milas ilçesinde, 38 motosiklet çalma suçundan tutuklu bulunduğu açık cezaevinden kaçan ve yine motosiklet çalmaya devam eden 18 yaşındaki S.T., polis tarafından evinde gözaltına alındı. S.T.'nin yakınları, polislere "Ne alıyorsunuz ki zaten af çıkıyor" diye tepki gösterdi.

Milas'ta motosiklet sahiplerinin kabusu olan S.T., değişik zamanlarda 38 tane motosiklet çalarak hırsızlık suçundan defalarca cezaevine girdi. Son olarak açık cezaevinde kaldığı sırada önceki gün firar eden S.T., Milas'ta yeniden motosiklet hırsızlıklarına başladı. Polis ekipleri, şahsı takibe alarak önceki gün Erdal Çerçi Caddesi üzerinde durdurmak istedi. Ancak S.T., polisleri görünce ormanlık alana kaçtı. Polisin ısrarlı takibi sonucunda evinde yakalanan S.T., gözaltına alındı.

"Zaten af çıkıyor, ne diye alıyorsunuz"

S.T.'nin gözaltına alınması sırasında telefon kamerası ile kayıt alan yakınları, polis ekiplerine "Zaten af çıkıyor, ne diye alıyorsunuz" diyerek zanlının gözaltına alınmamasını istediler. Polisin söylenenleri dinlemeyip cezaevi firarisi ve motosiklet hırsızlığı şüphelisi S.T.'yi zor kullanarak gözaltına alması karşısında ise telefon kamerası ile kayıt alan zanlının yakınları "Vurmayın, canını acıtmayın" gibi polislere adeta talimat vermeye kalktılar. Oturduğu evden alınarak adliyeye çıkarılan S.T., nöbetçi mahkeme tarafından tekrar tutuklanarak, bu defa kapalı cezaevine gönderildi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!