Telefon
WhatsApp
Türk Chopper MK'dan Cumhuriyet Bayramı Etkinliği: Bodrum ve Marmaris Ekipleri Bir Araya Geldi

Türk Chopper MK, Bodrum'da 100. Yıl Buluşması Düzenledi

Türk Chopper MK Bodrum ekibinin düzenlediği 100. Yıl Buluşması Türk Chopper MK Marmaris üyelerinin de katılımı ile Bodrum'da gerçekleşti. 100. Yıl yemeğinde bir araya gelen Türk Chopper MK üyeleri; 29 Ekim sabahı Bodrum Atatürk Meydanında Ataya saygı duruşu, istiklal marşı ve şehir korteji ile Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutladılar.

Diğer İllerde De Eş Zamanlı Kutlamalar Yapıldı

Ayrıca etkinliğe Türk Chopper MK'nın diğer il gruplarınından, Fethiye-Aydın-Denizli-İzmir-İstanbul-Almanya ekipleride Cumhuriyetin 100.Yılı'nda bir araya geldiler.

"Cumhuriyetin 100. Yılında Özgürlüğün ve Tutkunun İzindeyiz"

Marmaris Gazetesi'ne yaptıkları ortak açıklamada TürkChopper Motosiklet Kulübü Bodrum Başkanı Emrah Konar, koordinatör Mustafa Şimşek, Türk Chopper MK Marmaris başkanı Ömer Vatanoğlu, koordinatörü Halil Şık, kurucu başkanı Ali Rıza Uygur "Cumhuriyetin 100. Yılında Özgürlüğün ve Tutkunun İzindeyiz. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün çağları aşan öngörüsü ve vatan sevgisini kılavuz alan Türkchopper Motosiklet Kulübü, Cumhuriyetimize Dünya standartlarını yakalamış bir motosiklet kültürü oluşturmada liderlik yapmanın haklı gururunu yaşıyor. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlarız. Yaşasın Cumhuriyet" dediler.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!