Telefon
WhatsApp
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesine Hayırsever Bağışı: 50 Bilgisayarlık Bilgisayar Salonu Açıldı

Muğlalı hayırseverden Üniversiteye 50 bilgisayar bağışı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesinde, hayırsever bir vatandaşın bağışlarıyla oluşturulan 50 bilgisayarlık bilgisayar salonu açıldı.
Muğlalı hayırsever Gülsevim Odabaş tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi binasında bulunan bilgisayar odasına 50 bilgisayar bağışlandı. Bilgisyar odasının açılışı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Turhan Kaçar tarafından gerçekleştirildi.
Açılışta konuşan MSKÜ Rektörü Turhan Kaçar, "Hayırsever vatandaşımız Gülsevim Odabaşı tarafından Üniversitemiz Tıp Fakültesi'ne yaptığı bilgisayar bağışı için teşekkür ediyorum. Bu bağış bizim için çok anlamlı. Muğlalıların Üniversitelerine katkı yapması çok önemli. Katkının büyüğü küçüğü olmaz. Üniversitemize sahip çıkması sadece Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine sahip çıkmak değil, Muğla’nın ve ülkenin geleceğine sahip çıkmak olarak görülmeli. Muğlalı hemşehrilerimiz tarafından Üniversitemize bu katkıların devam ettirilmesini ümit ediyoruz" dedi.
Konuşmaların ardından MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar, hayırsever vatandaş Gülsevim Odabaş'ı Üniversiteye katkıları nedeniyle plaket verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!