Telefon
WhatsApp
Muğla İlçelerinden 100. yıl şovları

Cumhuriyet Bayramı Muğla'nın tüm ilçelerinde coşkuyla kutlandı. Ancak bazı ilçeler bu kutlamalara damga vurdu. Ula'nın sakin kent ünvanlı Akyaka Mahallesinde rüzgar sörfü yapan sörfçüler sörflerine bağladıkları dev Türk bayrağı ile Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Fethiye'de üniversite öğrencileri Türk Bayrakları ile uçuş yaptı.

Fethiye ilçesi ise hem havada hem de karada 100. yıl kutlaması yaptı. Fethiye’de eğitim gören bir grup üniversite öğrencisi, özel bir kurumun  öncülüğünde Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla Türk Bayraklarıyla yamaç paraşütü uçuşu gerçekleştirdi. Fethiye semalarında dalgalanan bayraklar renkli görüntüler oluşturdu.

Fethiye'de dalgıçlar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılını denizin dibinde Türk bayrağı açarak kutladı.
Fethiye'de bir dalgıç okulundaki dalgıçlar ve misafirler, 10 metre derinlikte Türk bayrakları eşliğinde, "Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılı" ve "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" yazılı afişi açtılar. Denizin dibinde açılan bayraklarla yüzen balıklar da güzel görüntüler oluşturdu.

Dalyan Kanalı’nda renkli kutlama

Kaunos Antik Kenti’nde bulunan Kaya Mezarlarının en güzel görünürlüğü sunduğu Ortaca İlçesine bağlı Dalyan Kanalında Cumhuriyet Bayramı Coşkusu farklı yaşandı. Dalyan Kanalı’na bağlı teknelerin düzenlediği Bayraklarla süslenen gezi tekneleri ile gerçekleşen Cumhuriyet turu renkli görüntüler oluşturdu.

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız