Telefon
WhatsApp
Marmaris’te alevli gece: Önce ev, sonra araç yandı

Marmaris'te korkutan yangın: Geceyi alevler aydınlattı


Marmaris girişindeki Ulusal Egemenlik Caddesi üzerindeki bir restoranın üst katından dumanlar çıkmaya başladı. Vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi vermesi üzerine bölgeye çok sayıda Muğla Büyükşehir Belediyesi Marmaris İtfaiye Grup Amirliği, polis ve ambulans ekipleri sevk edildi.


Üst katta çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. Çıkış sebebi henüz belirlenemeyen konut yangınında evde kalan üç kişi ekipler tarafından tahliye edilerek 112 ambulans ekiplerine teslim edildi. Yangından kurtarılan vatandaşların ilk müdahaleleri ambulansta yapılırken, evde iki kadın ve yaşlı yatalak bir erkeğin bulunduğu, hepsinin de evden ekipler tarafından çıkarıldığı açıklandı.
İtfaiye ekipleri tarafından yangın kontrol altına alınırken, soğutma çalışmaları ekipler tarafından devam ediyor.

Ev yangınından sonra araç yandı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde Ulusal Egemenlik Caddesi üzerinde çıkan ev yangını devam ederken, otoparkta çıkan araç yangını itfaiye ve otopark çalışanları tarafından söndürüldü.


Marmaris Tepe Mahallesi 35/1 sokakta bulunan otoparkta park halindeki 48 M 3897 plakalı araçtan dumanlar çıkmaya başladı. Otopark çalışanlarının 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi vermesi üzerine Büyükşehir Belediyesi Marmaris İtfaiye, ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.


Aracın motor bölümünden çıkan duman ve alevlere önce otopark çalışanları, ardından itfaiye ekipleri müdahale ederek yangını söndürdü. Araçta soğutma çalışması yapıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız