Telefon
WhatsApp
Marmaris Kaymakamlığı Yeni Yıl Mesajı

Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, Yeni Yıl Mesajında Terör Saldırılarına ve Depreme Maruz Kalan Vatandaşlara Başsağlığı Diledi

Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, 2023 yılının değerlendirmesini yaparak, 2024 yılına ilişkin hedeflerini açıkladı.

"2023 yılı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı olması sebebiyle hepimiz için büyük önem arz etmektedir. 2023 yılını sevinçleri,  üzüntüleri ve acı, tatlı hatıralarıyla geride bırakıyor, içimizdeki yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Yeni bir yıl bizlere geçmişin muhasebesini yaparak, elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle ülkemizin kalkınması, gelişmesi, halkımızın birliği, beraberliği ve huzuru için yapılacak çalışmaları yeniden gözden geçirerek, geleceğe ilişkin yeni planlar yapma konusunda fırsat veriyor.

Yeni yılda ülke ve millet olarak amacımız; tüm samimiyetimiz ve enerjimiz ile toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında omuz omuza, gönül gönüle ve kardeşçe huzura ve barışa olan inancımızı tazeleyerek, ülkemizi hak ettiği noktaya taşımaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle sahip olduğumuz bu güzel ülkenin güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın bilinci içerisinde yeni yılı en kalbi duygularımla kutluyor; Ülkemizin birlik ve beraberliğine, halkımızın huzur ve güvenine kasteden hain terör saldırılarına maruz kalarak hayatını kaybeden masum vatandaşlarımıza,  şehit olan güvenlik güçlerimize ve Asrın felaketi olan 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyor,  2024  yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli Marmarisli hemşehrilerime sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum."

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız