Telefon
WhatsApp
Marmaris Kaymakamı Kaya gazeteciler ile bir araya geldi

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Beach Front Otel'de kutlandı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle, Marmaris Kaymakamlığı tarafından düzenlenen öğle yemeğinde Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, Marmarisli gazetecilerle bir araya geldi. Beach Front Otel'in katkılarıyla gerçekleşen yemekte kaymakam Nurullah Kaya yemek öncesinde ve yemek sırasında gazetecilerle samimi bir portre çizdi. 

Yemeğin ilgi odağı yeni emniyet müdürü Emre Alay oldu

Marmaris'in yeni emniyet müdürü Emre Alay'da "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"ne katılarak ilk defa Marmaris medyasıyla bir araya geldi.
Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, ‘‘Marmaris’imizin çok değerli basın mensupları, bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nüz ve aynı zamanda İdareciler Günümüz. Bugün bir anı olarak beraberce vakit geçirdik. Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Dünya’nın incisi Marmaris’te birlik ve beraberlik içerisinde, böylesine güzel bir fotoğrafı paylaşmak bir arada olmak bizleri de ziyadesiyle mutlu etti en kötü günümüz böyle olsun. Katıldığınız için de tüm basın camiasına değerli gazetecilerimize, muhabir kardeşlerimize teşekkürlerimi iletiyorum’’ dedi.

10 Ocak Mülki İdareciler Günü'nde gazeteciler de Kaymakam Kaya’nın idareciler gününü kutladı. Kaymakam Kaya ve basın mensupları kutlama etkinliğinin ardından toplu halde fotoğraf çektirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!