Telefon
WhatsApp
İsmail Hakkı Ertaş Fethiye Kaymakamı Oldu

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle yeni atamalar yapıldı. Datça, Fethiye ve Bodrum kaymakamlıklarına yeni isimler getirildi. Bu atamalar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Fethiye Kaymakamlığına Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş getirildi. Ertaş, 2018 yılından beri Ataşehir'de kaymakamlık yapıyordu. Ertaş, Fethiye'nin turizm potansiyeli yüksek bir ilçe olduğunu ifade ederek, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için çalışacağını dile getirdi.

Datça Kaymakamlığına ise Murat Atıcı atandı. Atıcı, daha önce İstanbul'un Beykoz ilçesinde kaymakamlık görevini yürütüyordu. Atıcı, Datça'nın doğal güzellikleri ve tarihi zenginliği olan bir ilçe olduğunu belirterek, görevine en kısa sürede başlayacağını söyledi.

Bodrum Kaymakamlığına da Mustafa Çit atandı. Çit, son olarak İller İdaresi Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Çit, Bodrum'un Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu vurgulayarak, ilçeye hizmet etmekten onur duyacağını kaydetti.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle atanan kaymakamların göreve başlama tarihleri henüz belli değil. Yeni atanan kaymakamların ilçelerine giderek devir teslim törenleri yapmaları bekleniyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!