Telefon
WhatsApp
İneğin selfie merakı sosyal medyada viral oldu

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde Şerife Yılmaz adlı genç kız, ailesinin çiftliğindeki inekle selfie videosu çekerek sosyal medyada fenomen oldu. Yılmaz'ın sosyal medya hesabında paylaştığı videoda "Gel selfie yapalım" dediği inek, hemen yanına gelip kameraya bakıyor.
Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan ve Seydikemer'in Atlıdere Mahallesi'nde oturan Şerife Yılmaz'ın ailesinin çiftliğindeki ineklerden biriyle çekip sosyal medya hesabından paylaştığı video, kısa zamanda milyonlarca kişiye ulaştı. Binlerce kişi tarafından da paylaşılan video viral olurken, izleyenleri de güldürdü. Çiftlikteki hayvanlarla vakit geçiren Şerife Yılmaz, çektiği videoda bir ineğe verdiği isimle seslenerek, "Hadi gel selfie yapalım" diye çağırdı. Yılmaz'ın sesini duyan inek, hızla yanına gelip cep telefonu kamerasına yüzünü gösterdi.

"Bu kadar ilgi göreceğini beklemiyordum"

Sosyal medya hesabında çiftlikteki ineklerle birçok videosunun olduğunu ve bu videoyu çekerken de bu kadar ilgi göreceğini beklemeydiğini söyleyen Şerife Yılmaz, "Sosyal medyaya attığım her video gibi bu videoyu da sıradan bir şekilde atmıştım. Bu kadar izleneceğini ve beğenileceğini düşünmüyordum, beklemiyordum. Bir günde milyonlar izledi. Bu kadar çok ilgi görmesine hem şaşırdım hem de sevindim. Her zaman böyle fotoğraf çekmeye çağırdığımda geliyor. Ben hem Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyorum, beşinci sınıfım. Hem de tatillerde buradaki hayvanlarla ilgileniyorum. Burası aile işletmemiz. Buradaki tüm hayvanlarla aram çok iyi. Hepsine bir isim verdim, hepsinin ayrı bir sevimliliği var” dedi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız