Telefon
WhatsApp
Gazetecileri çağırıp intihar etti, gazeteciler kurtardı

Bodrum'da intihar girişiminde bulunan şahıs, basın mensupları tarafından kurtarıldı

Bodrum'da, ailevi sorunlar yaşadığı iddia edilen bir şahıs, ayağına kum torbası bağlayıp denize atladı. Şahsın intihar girişimini haber alarak olay yerine gelen basın mensupları, şahsı denizden çıkardı.

Olay,Gümbet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; ailevi sorunlar yaşadığı iddia edilen Şeref B. (45), ilçedeki bir gazeteye ulaşarak ayağına kum torbası bağlayıp iskeleden aşağı atlayacağını söyledi. İhbarı alan basın mensupları, olay yerine geldiklerinde Şeref B.'nin denize atladığını gördü. Şahsı kurtarmak için basın mensupları da denize atladı. İskeleye bağlı bir motoryattan bıçak alınarak Şeref B.'nin ayağındaki ip kesildi ve sonra bota bindirilen şahıs karaya çıkarıldı.

İhbarın ardından olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Şeref B., sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi edildikten sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. 

Gazeteciler kurtardı

Basın mensupları tarafından kurtarılan Şeref B.'nin intihar girişiminde bulunma nedeni henüz bilinmiyor. Şahsın ailevi sorunlar yaşadığı ve psikolojik destek aldığı öğrenildi. Basın mensupları, şahsın hayatını kurtarmak için seferber olduklarını belirterek, "Biz de olay yerine geldiğimizde şahsın denize atladığını gördük. Hemen denize atlayarak onu kurtarmaya çalıştık. Neyse ki son anda yetiştik ve ipi keserek onu çıkardık. Umarız böyle bir şey bir daha yaşanmaz" dediler.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız