Telefon
WhatsApp
Emre Alay, Marmaris'in yeni emniyet müdürü oldu

Emre Alay, Marmaris İlçe Emniyet Müdürü oldu

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde değişiklik yaşandı. Marmaris'in ilk kadın emniyet müdürü olan Aycan Çakır Öztürk, Marmaris Deniz Limanları Polis Müdürü olarak atandı. Öztürk'ün yerine ise ikinci sınıf emniyet müdürü Emre Alay getirildi.

Emre Alay Kimdir?

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emre Alay ise daha önce Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve en son Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yapıyordu.

Aycan Çakır Öztürk kimdir?

Aycan Çakır Öztürk, 1979 yılında Ankara'da doğdu. 2001 yılında Polis Akademisi'nden mezun oldu. Sırasıyla Kırıkkale, Ankara, İstanbul, Muğla ve Marmaris'te çeşitli görevlerde bulundu. 2020 yılında Marmaris'e İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bir yıl sonra ise Marmaris İlçe Emniyet Müdürü oldu. Marmaris'te ilk kadın emniyet müdürü olarak görev yapan Öztürk, başarılı çalışmalarıyla dikkat çekti. 14 Eylül 2023'te başladığı emniyet müdürlüğü sürecinde il genelinde en çok aranan şahıs yakalayan ve en düşük suç oranına sahip ilçe müdürleri arasında yer aldı. Öztürk, aynı zamanda Polis Evleri Müdürü ve İlçe Deniz Liman Emniyet Müdürü olarak da görev yaptı. Öztürk, evli ve bir çocuk annesidir.

aycan-çakır

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız