Telefon
WhatsApp
Armutalan'da Bu Gece Su Kesintisi Olacak!

Armutalan'da Sular Kesilecek!

Bozburun Yarımadası içme suyu şebeke hattında yapılacak çalışma nedeniyle bu gece Armutalan'da su kesintisine gidilecek.

Marmaris genelinde de basınç düşebilir!

Marmaris Bozburun yarımadası içmesuyu temin projesi kapsamında Armutalan'da yapılacak çalışma nedeniyle gece yarısından itibaren beş saaat süreyle sular büyük ölçüde kesilecek. Bypass sistemiyle Marmaris'ten verilmesi planlanan suyun, basıncı düşük yerlerde etkili olamayacağı bildirildi. Bu yüzden özellikle Marmaris Armutalan mahallesinde suların azalması ve hatta kesilmesi bekleniyor. Bypass sistemi ile Marmaris'ten yapılacak takviye nedeniyle Marmaris'in diğer bölgelerinde de suyun basıncının düşmesi söz konusu. Buna göre Marmarislilerin bu gece için önlem alması önemle duyurulur.

MUSKİ'den açıklama yapıldı

"Marmaris Bozburun yarımadası içmesuyu temin projesi kapsamında Armutalan depo girişine iğneli otomatik vana montajı yapılacaktır. Montaj işlemi esnasında 29.05.2024 Çarşamba gecesi saat 24.00 ile sabah 05.00 arasında 5 saat süreyle Armutalan Mahallesinin üst kotlarında su kesintisi ve basınç düşüklüğü yaşanabilir.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız