Telefon
WhatsApp
Acar ÜNLÜ CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı oldu

Acar Ünlü, CHP'nin Marmaris Belediye Başkan Adayı Olarak Göreve Talip!

Marmaris'in geleceğine yön verecek isimler arasında yer alan Acar Ünlü, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 2024 Yerel Seçimleri'nde Marmaris Belediye Başkan adayı oldu.

Acar Ünlü Kimdir?

Acar Ünlü, 1981 yılında Muğla'da dünyaya geldi.

Eğitimine Marmaris'te Atatürk İlkokulu ile başlayan Acar Ünlü, daha sonra sırasıyla Kenan Evren Ortaokulu'nu, İzmir Türk Koleji Fen Lisesi'ni ve Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Yüksek eğitimini de İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı'nı Şeref Öğrencisi sıfatıyla bitirerek tamamlamıştır. 

İş hayatına aile şirketlerine ait oteller ve restoranlarda yöneticilik yaparak başlayan Acar Ünlü, 2007 yılında bireysel olarak ticarete başlamış ve Pizzarium isimli bir pizza markası kurmuştur. İlerleyen dönemde Yoda isimli bir de kafe markası ile ticarete devam eden Acar Ünlü her iki markanın da büyümesine yönelik çalışmalar yürütmektedir. 

Toplumun her zaman örgütlü bir yapıda olması gerektiğine inanan Acar Ünlü Rotaract Kulüp'te bir süre görev yapmıştır. Halen Marmaris Lions Kulübü, SKAL Kulübü ve Marmaris Genç İşadamları Derneği üyesi olan Acar Ünlü bu derneklerde çeşitli yönetim kademelerinde görev yapmıştır. Ve bir grup gönüllü arkadaşı ile Bir İnsan isimli bir oluşum ile çeşitli sosyal sorumluluk faaliyetlerine devam etmektedir. 

2001 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye olan Acar Ünlü, bu zamana kadar Marmaris Gençlik Kolları'nda uzun yıllar görev yapmıştır. Bu zamana kadar delegelik ve yönetimsel birimlerde görev yapan Acar Ünlü, 2014 yılında yapılan seçimler ile Marmaris Belediyesi Meclis Üyesi seçilmiştir ve halen görevine devam etmektedir.

CHP'nin Marmaris Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Ünlü, seçim sürecinde halkın nabzını tutmaya devam edecek ve projelerini detaylı bir şekilde açıklayarak Marmaris'in gelişimine katkı sağlamayı hedefleyecek.

Acar Ünlü, CHP Marmaris Belediye Başkan adayı olarak seçim kampanyası sürecinde şehir sakinlerinin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, adaylık sürecini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!