Telefon
WhatsApp
50’lik basketbol kraliçesi turnuvaya damga vurdu!

Kemer Basketbol Turnuvası’nın en değerli oyuncusu Banu Karadağlı!

 

Basketbolun kraliçesi Banu Karadağlı, bu yıl 8’incisi düzenlenen Kemer Uluslararası Master Basketbol Turnuvası’na damgasını vurdu. Turnuvanın ‘en skorer oyuncusu’ olan Karadağlı ayrıca ‘en değerli oyuncu’ seçildi.

 

Kadın basketbolunun kraliçesi olarak anılan 50 yaşındaki eski milli basketbolcu Banu Karadağlı, 18-22 Ekim tarihleri arasında Antalya-Kemer’de düzenlenen 8. Kemer Uluslararası Master Basketbol Turnuvası’na (8th Kemer International Master Basketball Cup) katıldı. Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Polonya, Macaristan gibi çok sayıda ülkeden gelen 80 takımın yarıştığı turnuvada mücadele eden Karadağlı, organizasyona kelimenin tam anlamıyla damgasını vurdu.

 

AVRUPA KARMASINA SEÇİLDİ

 

Kendisinden daha genç oyunculara karşı oynayan Banu Karadağlı, turnuvada toplam 20 sayı ve 8 ribaunda imzasını attı. Turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen ve organizasyonun en skorer oyuncusu olan Karadağlı, basketbolda yaşın değil tecrübenin önemli olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Bu organizasyonlar çok keyifli geçiyor ve bizi profesyonel geçmişimize götürüyor. Böyle bir müsabakada ödül almaktan mutluyum.” dedi.

O varsa yaş olmaz onun adı kraliçe!

Kraliçe “ o varsa yaş olmaz onun adı kraliçe” denilmesinden kendisine söylenen güzel sözlerden dolayı da çok mutlu olduğunu söyleyerek birde 24-26 Kasım tarihlerinde Sırbistanda düzenlenen fimba Dragisa sariç turnuvasına Avrupa karmasına seçildiğini ve orda da mücadele edeceğini sözlerine ekledi..

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!