Telefon
WhatsApp
2 bin 217 motosikletli Ortaca'yı renklendirdi

Ortaca Belediyesi ve Ege Yolcu Dergisi 3. Motosiklet Festivali

Bu yıl 3’üncüsünü düzenlenen Ortaca Belediyesi ve Ege Yolcu Dergisi Motosiklet Festivaline 2 bin 217 motorcu katıldı. Ortaca Belediyesi Sarıgerme Günübirlik Tesislerinde düzenlenen 3. Motosiklet Festivali büyük bir coşku tamamlandı.


Motosiklet Festivali’ne, Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş, Belediye Başkanı Alim Uzundemir, MHP Ortaca İlçe Başkanı Nebahat Akyıldız Çobanoğlu, Ak Parti Ortaca İlçe Başkanı Burak Kaplan ve ülkenin birçok yerinden çok sayıda motosikletli iştirak etti.


Türkiye’nin dört bir yanından gelen motosiklet tutkunları, Ortaca ve çevresini gezerek bölgenin eşsiz doğasının tadını çıkardılar. İlçenin tanıtımına ve ekonomisine büyük katkı sağlayan festivalin 1. günü motorcular, Mete Şen ile keyifli zaman geçirdi. 2. gün konserinde Egecan Türkoğlu kendi besteleri yanında bilinen şarkılarla seyircilerden büyük alkış aldı. Gecenin sonlarında ise İlker Dinç sahne aldı. Festivalin 3. günü ve son gecesinde Bolulu ismi ile bilinen Ramazan Çelik konseri ile festival sona erdi.


Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir; “Festivali organize eden Ege Yolcu Dergisi Editörü Nadir Şahin’e uzak diyarlardan ilçemize gelen tüm motorcu dostlarımıza motosiklet severlere, sanatçılarımıza, bu etkinlikte gece, gündüz güvenliğimizi sağlayan kolluk kuvvetlerimize, belediyemizin her kademesinde görev alan tüm personelimize ve tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!